В «Укрпошті» розповіли, коли в селах з'являться комп'ютеризовані відділення

Читать на русском
Керівник Укрпошти повідомив, що до кінця літа у українських селах повинні з'явиться комп'ютеризовані відділення.

Керівництво підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» планує до кінця I півріччя 2018 роки створити комп'ютеризовані відділення поштового зв'язку в кожному селі України з населенням понад 2 тисячі осіб.

Про це журналістам розповів в.о. генерального директора «Укрпошти» Ігор Смілянський, повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Укрінформ».

«За нашими підрахунками, лише 12-14 мільйонів мають доступ до послуг «Укрпошти». Півтора року тому лише 20% наших відділень (а ми маємо 11,5 тисяч відділень) мали комп'ютери. На сьогодні ми поставили перед собою завдання - до кінця І півріччя, а по суті, ми починаємо у березні, комп'ютеризувати всі села України, де мешкає більш ніж дві тисячі населення. Тобто кожне таке село отримає комп'ютеризоване відділення «Укрпошти», що дасть можливість день у день приймати платежі-перекази та надати людям усі сучасні послуги», - пояснив Смілянський.

Водночас, за його словами, цей проект стосуватиметься й заміни старих машин автопарку «Укрпошти». Так, для сільських населених пунктів, де проживає менше двох тисяч осіб, запроваджуватимуть пересувні відділення.

«Працюватиме команда з трьох людей: оператор буде в сільраді приймати платежі, а водій із листоношею проїжджатимуть селом і розвозитимуть пенсії, газети, посилки. Таким чином, ми осучаснимо пошту та створимо кращі умови праці для листонош. До того ж, ми зможемо забезпечити якість надання послуг: кожна автівка оснащена GPS і ми зможемо відслідковувати їх пересування, моніторити», – уточнив в. о. генерального директора «Укрпошти».

Повністю комп'ютеризувати України, прогнозує він, вдасться за два-три роки.

Нагадаємо, в «Укрпошті» розповіли, коли запустять мобільний додаток.

Раніше в «Укрпошті» заявляли про можливі затримки відправлень.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал