Сестра Савченко попросила допомоги у Трампа

Читать на русском
Сестра народного депутата Надії Савченко Віра написала листа президенту США Дональду Трампу й попросила його звернути увагу на ситуацію з арештом і кримінальним переслідуванням політика.

Сестра народного депутата Надії Савченко Віра написала листа президенту США Дональду Трампу й попросила його звернути увагу на ситуацію з арештом та кримінальним переслідуванням політика.

Відповідний документ був оприлюднений на сторінці Facebook Віри Савченко, передає «Слово і Діло».

Савченко оприлюднила ролик з обіцянкою йти в президенти: реакція соцмережНадія Савченко оприлюднила передвиборчий ролик, де вона одягає військову форму й говорить, що стане кандидатом у президенти.

«Прошу Вас на всіх майданчиках міжнародної дипломатії порушити питання про переслідування в Україні опозиційних політиків, питання усунення конкурентів на майбутніх виборах президента України шляхом політичного переслідування опонентів, питання побудови системної, вертикальної, глибоко інтегрованої корупції, яку очолює особисто глава держави, і наступ на ЗМІ, непідконтрольні владі України», – йдеться в її листі.

Крім того, Віра Савченко просить Дональда Трампа забезпечити пильний міжнародний нагляд за ситуацією навколо кримінального переслідування Надії Савченко, щоб виключити порушення прав людини та утиски політика за його переконання.

Раніше повідомлялося, що сестра розповіла про стан здоров'я Савченко.

Нагадаємо також, Савченко повідомила, чому її не можна судити за слова.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: