Справа Пімахової: НАБУ отримало доступ до документів двох компаній

Читать на русском
Антикорупційне бюро провело обшук у приміщенні приватної фірми й знайшло там 15 печаток інших компаній, які можуть фігурувати в справі Діни Пімахової.
Діна Пімаховафото: «Слово і Діло»

У рамках розслідування кримінального провадження за фактом можливого отримання неправомірної вигоди колишньою першою заступницею голови Державної фіскальної служби Діною Пімаховою детективи НАБУ отримали доступ до документів фірм, що фігурують у справі.

Про це йдеться в рішеннях Солом'янського районного суду міста Києва, повідомляє «Слово і Діло».

Зазначається, що 24 січня детективи НАБУ провели обшук у приміщенні ТОВ «Лігал Профсервіс», до інформації з телефону якого Бюро отримало раніше через суд. Під час обшуку детективи виявили печатки 15 підприємств, що можуть бути причетними до провадження. У НАБУ вважають, що в схемі з надання посвідки на тимчасове або постійне проживання, паспортів громадян України, паспортів громадян України для виїзду за кордон могли використовувати зазначені фірми шляхом створення та придбання суб'єктів підприємницької діяльності (юридичних осіб).

Детектив вказує, що однією з таких фірм може бути ТОВ «Камі Плюс», засновником і директором якого є громадянка Росії з посвідкою на проживання Каміла Сьома. Також у Бюро припускають участь ТОВ «Агкурт Інттрейд» у схемі. Його засновником є Омер Агкурт, який також має посвідку на проживання.

НАБУ просило надати доступ до документів зазначених фірм, у тому числі установчих та реєстраційних документів і оплати податкових зобов'язань. Суд задовольнив клопотання.

Нагадаємо, Кабінет міністрів звільнив Пімахову за власним бажанням.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал