Паралімпіада-2018: скільки медалей в української збірної

Читать на русском

У загальному медальному заліку зимової Паралімпіади Україна зайняла шосте місце. Наша збірна завоювала 22 нагороди.

Як пише «Слово і Діло», про це йдеться на сайті змагань.

Наша збірна завоювала 22 нагороди — по 7 золотих і срібних, а також 8 бронзових. Українські паралімпійці брали участь у змаганнях з біатлону, лижних гонках та сноуборді. Всього на змаганнях виступили 33 спортсмени від України.

Очолює загальнокомандний залік США: 36 медалей, з яких 13 «золотих», 15 «срібних» та 8 «бронзових».

Нагадаємо, в Пхенчхані (Південна Корея), 9 березня, офіційно відкрилися зимові Паралімпійські ігри.

Як відомо, на Олімпіаді-2018 в Південній Кореї Україну представили 33 спортсмена. У загальному заліку українці отримали 21-е місце.

Україна здобула одне «золото» - перемогу приніс фрістайліст Олександр Абраменко.