Українські паралімпійці здобули ще 2 медалі

Читать на русском
У восьмий день XII Паралімпійських ігор в Пхенчхані українська збірна завоювала дві нагороди: 1 срібло і 1 бронзу.

У восьмий день XII Паралімпійських ігор в Пхенчхані українська збірна завоювала дві нагороди: 1 «срібло» і 1 «бронзу».

Про це свідчать дані на сайті змагань, пише «Слово і Діло».

Григорій Вовчинський став другим в лижних гонках (10 км) серед спортсменів в категорії «стоячи». Ігор Рептюх фінішував четвертим, Сергій Романюк - 12-м, Віталій Ситник - 13-м.

«Бронзу» завоював Максим Яровий в лижних гонках на 7,5 км (сидячи). Тарас Радь в цій же гонці став четвертим.

Тепер в активі української збірної 21 медаль: 6 золотих, 7 срібних і 8 бронзових нагород.

Нагадаємо, українські паралімпійці на сьомий день змагань отримали ще три нагороди, серед яких одне золото і два срібла.

Раніше збірна України була на другому місці медального заліку після четвертого дня змагань Паралімпіади-2018.