Українські спортсмени вибороли шосте «золото» на Паралімпіаді

Читать на русском
Українські паралімпійці на сьомий день змагань здобули ще три нагороди, серед яких одне золото й два срібла.

Про це повідомляє «Слово і Діло».

Паралімпіада-2018: ще одна медаль для УкраїниНа п'ятий день змагань Паралімпійських зимових ігор українка Оксана Шишкова виборола «бронзову» медаль.

В останній гонці з біатлону на 15 км серед чоловіків із вадами зору Україна отримала дві нагороди – золоту медаль отримав Віталій Лук’яненко, срібну здобув Олександр Казик. Третім подолав дистанцію француз Антоні Челенсон.

На дистанції 12,5 км із біатлону в гонці серед жінок із вадами зору Оксана Шишкова фінішувала другою. Паралімпійською чемпіонкою стала представниця команди під нейтральним прапором Михайлина Лисова. Бронзову нагороду здобула німкеня Клара Клуг. Ще одна українка Ольга Прилуцька стала четвертою.

На сьогодні Україна посідає четверте місце в медальному заліку, на Паралімпійських іграх наші спортсмени здобули 19 нагород.

Нагадаємо, збірна України була на другому місці медального заліку після четвертого дня змагань Паралімпіади-2018.