США скасували візові санкції проти Іванющенка

Читать на русском
Влада США прийняла рішення скасувати візові санкції проти українського підприємця Юрія Іванющенка.

Влада США прийняла рішення скасувати візові санкції проти українського підприємця Юрія Іванющенка.

Про це повідомив адвокат бізнесмена Юрій Колесников, пише «Слово і Діло», з посиланням на «РБК-Україна».

Арсен АваковМіністр внутрішніх справ України
Аваков обіцяє, що МВС не буде виконувати рішення суду про зняття з розшуку Іванющенка до апеляції ГПУСказано 2 квітня 2016 р.Статус обіцянки: Виконано

Колесников упевнений, що це стало можливим багато в чому завдяки роботі українських і американських юристів: «Дане рішення стало можливим завдяки злагодженій роботі українських і американських юристів з Cohen Williams Williams, які представляють інтереси бізнесмена. Ми виконали величезну роботу, та її результатом стало чергове підтвердження невинності Іванющенко». Колесников додав, що Іванющеко відвідав США вже в лютому 2018 року.

«Нам вдалося довести до відома американських структур рішення європейських інституцій щодо зняття санкцій з Юрія Іванющенка, а також рішення Верховного суду України про закриття проти нього всіх кримінальних процесів», - прокоментував рішення один з партнерів Cohen Williams Williams Ройвен Коен.

Марк Вільямс, ще один партнер юридичної групи «Cohen Williams Williams», зазначив, що «компанія Cohen Williams Williams виконала величезну роботу в цій непростій справі. Успішне завершення процесу підтвердило реноме компанії як однієї з кращих юридичних компаній».

Як раніше повідомлялося, ЄС скасував санкції проти Іванющенка.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: