МОЗ відсторонив від посади ректора медуніверситету

Читать на русском
У міністерстві відзначили, що студенти стоматологічного факультету не здали іспит, тому що університет не уклав договір із Центром тестування.
Катерина Амосова

Міністерство охорони здоров'я України відсторонило ректора університету ім. Богомольця Катерину Амосову за зрив обов'язкового іспиту «Крок 1. Стоматологія» для студентів третього курсу.

Про це повідомляється на сторінці міністерства в Facebook, передає «Слово і Діло».

Скільки коштує навчання в вищих навчальних закладах столиці?У Києві розташовані відразу п'ять університетів з верхньої десятки кращих ВНЗ України: «Слово і Діло» з'ясувало, скільки коштує навчання в кращих ВНЗ столиці.

У міністерстві відзначили, що студенти стоматологічного факультету не здали іспит, тому що університет не уклав договір із Центром тестування.

«Ми вважаємо цю ситуацію неприпустимою, адже її заручниками стали студенти, позбавлені можливості вчасно здати обов'язковий іспит і продовжити своє навчання. МОЗ України інформуватиме про перебіг і результати роботи комісії», – заявили у відомстві.

Відповідно до графіка, узгодженого МОЗ України, 20 лютого 2018 року одночасно в усій країні в усіх закладах вищої освіти, які готують лікарів-стоматологів, мав відбутися ліцензійний інтегрований іспит «Крок 1. Стоматологія».

«У зв'язку з відсутністю договору між Центром тестування, який є єдиною уповноваженою на проведення ліцензійних іспитів «Крок» організацією, та Національним медичним університетом ім. О. О. Богомольця, студенти 3-го курсу стоматологічного факультету НМУ були позбавлені можливості скласти обов'язковий для продовження навчання іспит «Крок 1. Стоматологія», – заявили в міністерстві.

У відомстві підкреслили, що студенти-стоматологи НМУ стали єдиними серед усіх своїх колег із 13 вишів, для яких не відбувся ліцензійний іспит.

«Станом на 20 лютого керівництво вишу не розпочало переговорну процедуру й не уклало договір із Центром тестування на проведення ліцензійних іспитів «Крок», таким чином зірвавши проведення обов'язкового ліцензійного іспиту «Крок 1. Стоматологія» для студентів НМУ», – заявили в міністерстві.

Для вирішення ситуації МОЗ України доручив Центру тестування вжити всіх необхідних заходів і призначити для студентів-стоматологів НМУ іншу дату складання ліцензійного іспиту «Крок 1. Стоматологія» протягом поточного навчального року.

Також у МОЗ створюється комісія для всебічного розгляду цієї ситуації, а на час діяльності комісії відсторонюється від виконання обов'язків також і директор Центру тестування МОЗ України І. Є. Булах.

Як повідомлялося раніше, заступницю декана університету столиці усунули з посади через зникнення студентки.

Нагадаємо, МОЗ схвалив нові правила для стоматологічних кабінетів.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...