Скільки коштує навчання в вищих навчальних закладах столиці?

Читать на русском

У Києві знаходяться відразу п'ять університетів з верхньої десятки кращих ВНЗ України – це Київський політехнічний, університет імені Тараса Шевченка, медичний університет імені Богомольця, університет біоресурсів і природокористування та економічний університет імені Вадима Гетьмана: «Слово і Діло» з'ясувало, скільки коштуватиме навчання в ВНЗ столиці.

Цілком очікувано, найдорожчим навчання в столичних ВНЗ буде для студентів юридичних факультетів – у них середня ціна одного року денного навчання вище, ніж у студентів інших спеціальностей.

Мінімальна вартість навчання на юриста в університеті дизайну і технологій: тут вона становить близько 11,5 тисяч гривень на рік.

Найдорожча юридична освіта в Києві в університеті Шевченка і Києво-Могилянській академії – середня ціна року навчання в них становить 44 і 40 тисяч гривень відповідно.

Віталій КличкоМіський голова Києва
Кличко пообіцяв запровадити прямі контакти між навчальними закладами і роботодавцямиСказано 30 квітня 2014 р.Статус обіцянки: Виконано

Вчитися на лікаря задоволення теж не з дешевих – в медичному університеті імені Богомольця рік навчання обійдеться в середньому в 28 тисяч гривень з лишком.

Що стосується технічних спеціальностей, то найдорожчим буде навчання в університеті Шевченка – 28 тисяч гривень, Києво-Могилянській академії – 26 тисяч і КПІ – 22 тисячі.

Найбільш гуманними для абітурієнтів технічних спеціальностей будуть ціни в педагогічному університеті імені Драгоманова, Національному транспортному університеті й університеті технологій та дизайну – у всіх трьох вартість року навчання приблизно в межах 10 тисяч гривень.

Щодо гуманітарних спеціальностей, найдорожчим навчання буде в Києво-Могилянській академії та університеті імені Шевченка: 26 і 25 тисяч відповідно.

Найдоступнішими для навчання гуманітарним наукам будуть педагогічний університет імені Драгоманова і транспортний університет – 13,2 і 10,8 тисяч гривень на рік.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...