У мерії Одеси повідомили, коли Труханов повернеться в Україну

Читать на русском
Міський голова Одеси Геннадій Труханов перебуває у відрядженні в Празі, де протягом тижня проводитиме переговори з чиновниками Міністерства промисловості і торгівлі Чеської Республіки.

Міський голова Одеси Геннадій Труханов перебуває у відрядженні в Празі, де протягом тижня проводитиме переговори з чиновниками Міністерства промисловості і торгівлі Чеської Республіки.

Про це повідомляє прес-служба Одеської мерії, пославшись на розпорядження виконувача обов'язків мера Анатолія Орловського №14В від 12 лютого, передає «Слово і Діло».

Геннадій ТрухановМіський голова Одеси
Труханов пообіцяв розробити новий Генплан містаСказано 15 жовтня 2015 р.Статус обіцянки: Архів

«Згідно зі статтею 42 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», інструкцією «Про службові відрядження в межах України та за кордон», затвердженою Міністерством фінансів 13 березня 1998 року, відрядити до Праги терміном на 5 календарних днів – із 12 до 16 лютого – для проведення робочих переговорів на рівні Міністерства промисловості і торгівлі Чеської Республіки міського голову Геннадія Труханова та директора Департаменту економічного розвитку Одеської міськради Сергія Тетюхіна», – йдеться в розпорядженні.

Як випливає з розпорядження Орловського, мер Одеси може не повернутися з Праги до Одеси 16 лютого, коли тут заплановане проведення 23-ї сесії міськради 7-го скликання, хоча в оприлюдненому проекті порядку денного сесії було намічене обговорення та ухвалення рішень щодо низки актуальних питань, зокрема про внесення змін до рішення міськради про бюджет і фінанси, про цільові програми, концепції та містобудування, про об'єкти комунальної власності тощо.

Раніше мер Одеси знову не вийшов на роботу.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал