У поліції розповіли про легалізацію криптовалюти

Читать на русском
Легалізація криптовалюти дозволить кіберполіції зробити цей вид ділової активності контрольованим.

Легалізація криптовалюти дозволить кіберполіції зробити цей вид ділової активності контрольованим.

Як інформує «Слово і Діло», про це заявив заступник начальника Департаменту кіберполіції Олександр Гринчак на «Радіо Свобода».

Топ-10 найпопулярніших криптовалют у світіПопулярні криптовалюти світу – на інфографіці Слова і Діла. У світі налічується близько 1,2 тисячі видів цифрових валют.

«Що стосується криптовалюти, зараз ми розробили ряд пропозицій, винесли це питання на рівень уряду і хочемо криптовалюту легалізувати, щоб вона була підконтрольна. За допомогою цієї валюти здійснюється чимало злочинів: продаж наркотиків, зброї», - повідомив Гринчак.

Також він додав, що: «Дуже часто до нас звертаються з заявами про викрадення криптовалюти. Існують шахрайські схеми, коли власник електронного гаманця надає доступ шахраям до своїх акаунтів, і вони переводять десятки тисяч доларів на інший гаманець. Цей вид злочину можна кваліфікувати як шахрайство з використанням електронно-обчислювальної техніки. Людину обдурять, він перерахував якісь електронні засоби за якісь послуги і натомість нічого не отримав - це чисте шахрайство».

На сьогодні в Україні Національний банк, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку і Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг не визнають криптовалюту платіжним засобом. Це питання ніяк не врегульоване на законодавчому рівні.

Раніше в НБУ прокоментували ідею української криптовалюти.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...