Антикорупційний суд: Євросоюз чекає від України прогресу

Читать на русском
Україна має показати світу єдність у боротьбі з корупцією, а Євросоюз очікує конкретних результатів.

Європейський Союз очікує від України якнайшвидшого створення антикорупційного суду.

Про це на зустрічі з віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванною Климпуш-Цинцадзе заявила депутат Європейського парламенту Ребекка Гармс, повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на офіційний сайт Кабміну.

За словами Гармс, конструктивний діалог і злагоджена робота всіх антикорупційних відомств зараз вкрай важливі для українського суспільства та міжнародних партнерів.

«Україна має показати світу єдність у боротьбі з корупцією, Євросоюз очікує конкретних результатів, створення антикорупційного суду було б саме тим очікуваним досягненням», - заявила євродепутат.

Під час зустрічі сторони також обговорили питання електронного декларування неурядових організацій, безвізового режиму між Україною та ЄС, деталі впровадження закону Про освіту і перспективи функціонування Східного партнерства+.

Зокрема, голова неформальної групи Європарламенту Друзі європейської України Пятрас Ауштрявічіус підкреслив, що Україна разом із Грузією і Молдовою повинні активніше використовувати вже існуючі механізми співпраці з ЄС, а також запропонувати спільне бачення співпраці в рамках Східного партнерства+ і представити його найближчим часом європейським партнерам.

Законопроект про антикорупційний суд: що пропонує президентЄС закликав створити в Україні антикорупційний суд із дотриманням рекомендацій Венеційської комісії. Президент подав свій варіант документа. Документ оцінили експерти.

Він зазначив, що успіх України, Молдови та Грузії безпосередньо залежить від реалізації угод про асоціацію, імплементація положень яких повинна закласти основи ефективних внутрішніх реформ.

Нагадаємо, МВФ розкритикував законопроект Порошенка про антикорупційний суд.

Раніше закон Порошенка про антикорупційний суд розкритикували в Transparency.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал