Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Член депутатської фракції "Європейська Солідарність"

Климпуш-Цинцадзе обіцяє направити у ВР Дорожню карту гармонізації вітчизняного законодавства з правом ЄС

20 жовтня 2017 року віце-прем'єр міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе пообіцяла направити у Верховну Раду «дорожню карту законодавчих ініціатив» гармонізації вітчизняного законодавства з правом ЄС.
Виконано
Сказано 20 жовтня 2017 р.

Джерело

  • http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=250359003&cat_id=244276429
  • http://rada.gov.ua/news/Top-novyna/155095.html
  • https://www.kmu.gov.ua/ua/news/uryad-i-parlament-shvalili-dorozhnyu-kartu-vikonannya-ugodi-pro-asociaciyu-z-yes
  • https://www.facebook.com/ivanna.klympushtsintsadze

Результат

28 лютого 2018 року Кабмін спільно з Верховною Радою України схвалили Дорожню карту законодавчого забезпечення виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом на 2018-2019 роки. Дорожня карта представляє собою пакет з 57 законопроектів, які мають бути розглянуті в Парламенті протягом двох років. Голова Верховної Ради України Андрій Парубій повідомив, що 20 законопроектів з представленого пакету вже повністю готові до розгляду у залі, а частина з них ще доопрацьовується у комітетах парламенту.

Також Андрій Парубій наголосив, що кожного пленарного тижня 2-3 закони з цієї дорожньої карти мають бути прийняті парламентом. Варто додати, до порядку денного Верховної Ради на 1 березня 2018 року включено розгляд низки законопроектів з Дорожньої карти.