Порошенко підписав закон про захист дітей-сиріт

Читать на русском
Президент України Петро Порошенко підписав указ «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їхнього числа».

Президент України Петро Порошенко підписав указ «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їхнього числа».

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента, пише «Слово і Діло».

Як пов'язані підліткова злочинність і насильство в сім'ї?Насильство і жорстокість у сім'ях є основною причиною майбутніх проблем із законом у підлітків. «Слово і Діло» відстежило зв'язок між підлітковою злочинністю і домашнім насильством.

Закон спрямований на захист особистих прав і майнових інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Крім того, документ вводить грошову компенсацію таким дітям для отримання житла та відповідні субвенції з держбюджету місцевим на виплату цих компенсацій.

Кабінету міністрів доручено передбачати у держбюджеті витрати для будівництва малих групових будинків, будинків підтримуваного проживання (для людей з інвалідністю з необхідними умовами), житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла. Також уряд повинен зайнятися питаннями проектів і вимог для будівництва, підвищення розміру соціальної допомоги дітям.

Крім цього, закон впроваджує програми підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації та сертифікації діяльності співробітників служб у справах дітей.

Відзначимо, дітей без щеплень від кору не пустять в школи і садки.

Раніше на Закарпатті діти отруїлися алкоголем.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...