Американцям порадили бути обережними під час поїздок в Україну

Читать на русском
Держдепартамент США в рекомендаціях для подорожуючих американців порадив їздити до України з обережністю, а від поїздок до Росії попросив утриматися.

Держдепартамент США в рекомендаціях для подорожуючих американців порадив їздити до України з обережністю, а від поїздок до Росії попросив утриматися.

Нові рекомендації, що включають застереження про ризики в тій чи іншій країні, були опубліковані 10 січня, передає «Слово і Діло».

Затримання та компромат на Саакашвілі: російський слід і втручання СШАМіхеіла Саакашвілі звинувачують за трьома статтями ККУ, а в ГПУ як доказ його зв'язків з екс-режимом надали розмову політика з олігархом Сергієм Курченком. Оцінку ситуації дали експерти.

Так, всі країни були поділені на чотири групи.

У першу групу потрапили держави, де досить дотримуватися стандартних запобіжних заходів. Тут виявилася велика частина країн світу, зокрема Австрія, Канада, Швейцарія, скандинавські країни, всі східноєвропейські держави Євросоюзу, майже всі колишні республіки СРСР (крім РФ, України і Азербайджану) та багато інших.

Відзначається, що Україна - в другій групі, де, за оцінкою Вашингтона, необхідна підвищена обережність, через загрозу терактів, а також у зв'язку зі «злочинністю і заворушеннями». У цей список потрапили ряд західноєвропейських країн, включаючи Німеччину, Великобританію і Францію. Також до другої групи занесли ще Бразилію, Індію, Китай, Саудівську Аравію та інші держави.

Подорожі в держави третьої групи, куди потрапила Росія, влада США рекомендує переглянути. У Держдепі таку оцінку пояснили тим, що в РФ зберігається небезпека тероризму, а американські громадяни там «часто» піддаються різним утискам. У цю ж групу з різних причин внесені Венесуела, Куба, Нігер, Судан, Пакистан, Туреччина та інші.

Через потенційну небезпеку для життя американська влада не радить своїм громадянам їздити в країни четвертої категорії, де опинилися Афганістан, Ірак, Іран, Лівія, Північна Корея, Сирія, Сомалі і ряд інших держав.   Раніше повідомлялося, що у Трампа працюють над посиленням антиросійських санкцій.

Нагадаємо також, Київ названо доступним містом для подорожей.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: