Земельні махінації Кримчака: суд зняв арешт із деяких документів

Читать на русском
З деяких документів, які були вилучені під час слідчих дій у справі Кримчака, зняли арешт.

З деяких документів, які були вилучені у фігуранта розслідування Національного антикорупційного бюро щодо земельних махінацій депутата Київської міської ради Сергія Кримчака, зняли арешт.

Таке рішення ухвалив один із районних судів міста Києва кілька тижнів тому за клопотанням адвоката фігуранта справи, пише «Слово і Діло».

За словами представника фігуранта, його клієнт у зазначеній справі фігурує як свідок, але водночас у його квартирі був проведений обшук, де були вилучені документи. Так, серед них виявилися копії та оригінали депутатських звернень Кримчака майже на 90 сторінок. Також була вилучена інша документація щодо земельних ділянок.

Адвокат підкреслювала, що її клієнт є свідком у справі, а це означає, що накладення арешту на його майно з метою отримання зразків почерку є незаконним і безпідставним. Детектив у судовому засіданні вважав, що арешт наклали обґрунтовано, а документи визнані речовими доказами в кримінальному провадженні.

Вислухавши доводи сторін, суддя зазначив, що детективом не представлені докази, що вилучені документи визнані речовим доказом у кримінальному провадженні. Таким чином, він задовольнив клопотання й зняв арешт із документів.

Нагадаємо, суд заарештував гроші Кримчака. Раніше НАБУ вилучило комп'ютер та ноутбук, на які згодом наклали арешт.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал