«Укртелеком» остаточно повернули в держвласність

Читать на русском
Київський апеляційний госпсуд 12 грудня залишив без змін рішення суду за позовом Фонду держмайна про розірвання договору купівлі-продажу приватного акціонерного товариства «Укртелеком».

Київський апеляційний госпсуд 12 грудня залишив без змін рішення суду за позовом Фонду держмайна про розірвання договору купівлі-продажу приватного акціонерного товариства «Укртелеком».

Таким чином «Укртелеком» повернеться в державну власність.

Як інформує «Слово і Діло», про це повідомив глава Фонду держмайна Віталій Трубаров на своїй сторінці в Facebook.

Суд остаточно скасував арешт акцій «Укртелекому»На думку представника, клопотання про арешт майна подано особою, яка не має відповідних процесуальних повноважень.

Так, згідно з рішенням суду, договір купівлі-продажу 92,791% акцій ПАТ «Укртелеком», укладений між фондом і ТОВ ЕСУ (належить українському бізнесменові Рінату Ахметову) розірвано.

Суд також зобов'язав ВАТ Державний експортно-імпортний банк України списати з рахунку ТОВ ЕСУ пакет акцій «Укртелекому» на рахунок держави.

Також за невиконання інвестиційних зобов'язань із ТОВ ЕСУ на користь держбюджету України буде стягнена пеня в розмірі 81,9 мільйона доларів, а також 243,2 тисячі гривень судового збору на користь Фонду держмайна.

Уточнюється, що Фонд держмайна звернувся до суду через невиконання покупцем - ТОВ ЕСУ - умов, передбачених договором купівлі-продажу пакета акцій ВАТ «Укртелеком» і Концепцією після приватизаційного розвитку ВАТ «Укртелеком», яка є невід'ємною частиною Договору.

Раніше Господарський суд Києва підтримав вимоги Фонду держмайна про розірвання договору купівлі-продажу акцій ВАТ «Укртелеком» компанією ТОВ «ЕСУ».

Також відзначимо, раніше з публічного акціонерного товариства «Укртелеком» в державний бюджет стягнули понад 1 млн грн.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал
Загрузка...