Бюджет-2018 та ПДР: плани депутатів на наступний тиждень

Читать на русском
У розкладі пленарного тижня Верховної Ради 5-8 грудня не включено розгляд законопроекту №7163 про реінтеграцію Донбасу. Це видно в оприлюдненому розкладі засідань на сайті парламенту.

У понеділок - погоджувальна рада, у вівторк ПДР, а на четвер головний кошторис країни.

Як інформує «Слово і Діло», що і коли робитимуть парламентарі видно в оприлюдненому розкладі засідань на сайті парламенту.

Зокрема, у четвер депутатам запропоновано розглянути в другому читанні проект держбюджету на 2018 рік.

У вівторок планується розглянути включення до порядку денного двох урядових законопроектів: №7276 про змін законів щодо доступу до інформації Нацагенції із запобігання корупції та №7286 про посилення відповідальність за порушення правил дорожнього руху.

Також планується включення до порядку денного сесії президентського законопроекту №7322 «Про дипломатичну службу».

Проект бюджету-2018: скільки українці заплатять за утримання вищого ешелону влади«Слово і Діло» порахувало, у скільки кожному працездатному громадянину Україну стане забезпечення роботи вищого ешелону влади у 2018 році.

Остаточний порядок дня на тиждень буде сформовано за результатами погоджувальної ради в понеділок.

Натомість, у розкладі пленарного тижня Верховної Ради 5-8 грудня не включено розгляд законопроекту №7163 про реінтеграцію Донбасу.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України схвалив доопрацьований з коаліцією проект державного бюджету на 2018 рік і направив його на ухвалення в другому читанні у Верховній Раді.

14 листопада Верховна Рада ухвалила в першому читанні проект бюджету-2018.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: