Світові рейтинги: Україна залишається не дуже безпечною для бізнесу країною

Читать на русском

Попри те, що Україна поступово покращує позиції у світових рейтингах безпеки, безхмарним життя і особливо ведення бізнесу в нашій країні не назвеш. На сьогодні ми посідаємо 122-ге (тобто дуже низьке) місце у світі за рівнем захищеності бізнесу від втрат внаслідок тероризму. Попри те, що в порівнянні з минулим роком ми піднялися на 6 сходинок, ми досі перебуваємо в «сусідстві» із такими далеко не найбезпечнішими країнами, як Уганда і Таїланд.

Загалом, за індексом безпеки, як з’ясувало «Слово і Діло», Україна посідає 106-ту сходинку зі 137-ми. Тут ми хоч і покращили позиції на цілих 17 сходинок, усе одно перебуваємо в компанії Камбоджі й Тунісу.

Порахували спеціалісти й ризики за іншими показниками. Наприклад, за індексом втрат бізнесу через насилля та злочинність ми за останній рік наблизилися до цивілізованих країн аж на 24 позиції. Це найбільш суттєвих прогрес і це єдиний із індексів, за яким ми потрапили бодай у сотню найбільш безпечних держав (у нас 92-ге місце).

Окремо оцінювалися втрати бізнесу через організовану злочинність. Вони, на думку фахівців, попри 10 позицій, на які за рік піднялась Україна, все ще дуже великі. Тут ми на 113-му місці у світі. І поруч із нами знову Уганда. Щоправда, цього разу в африканської країни позиція краща за нашу.

На 101-ше місце наша країна потрапила за індексом надійності поліцейських служб. Тут прогрес геть незначний – усього 3 позиції. Міжнародні експерти вважають, що в Україні трохи безпечніше, ніж у Боснії та Герцеговині, але небезпечніше, ніж у Замбії…

Нагадаємо, у жовтні Україна піднялася на кілька позицій у рейтингу Doing Business.

Раніше «Слово і Діло» розповіло про те, які недоліки та конкурентні переваги України в соціально-економічній сфері побачили міжнародні експерти.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал