Аваков розповів про домовленості з головою Інтерполу

Читать на русском
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і генеральний секретар Інтерполу Юрген Шток на зустрічі в Ліоні (Франція) обговорили ефективні інструменти в боротьбі із загальною злочинністю, зокрема в сфері кібер- і наркозлочинності.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і генеральний секретар Інтерполу Юрген Шток на зустрічі в Ліоні (Франція) обговорили ефективні інструменти в боротьбі із загальною злочинністю, зокрема в сфері кібер- і наркозлочинності.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу МВС.

«Під час зустрічі з генеральним секретарем Інтерполу Юргеном Штоком визначили основні вектори взаємодії, зокрема в сфері кібер- і наркозлочинності, доступу України до телекомунікаційної системи I/24-7 за технологією FIND і недопущення зловживань Росією інструментами Інтерполу», – повідомив Аваков за підсумками зустрічі.

Янукович і «сім'я»: чому Інтерпол більше не шукає чиновників-утікачівЧлен ради «Реанімаційного пакету реформ» пояснив, чому Інтерпол зняв із розшуку Віктора Януковича і його соратників.

Телекомунікаційна система Інтерполу I-24/7 (Інтерпол 24 години на добу та 7 днів на тиждень) являє собою захищену від стороннього доступу мережу з обмеженим колом користувачів, не має аналогів у світі та є ефективним інструментом міжнародного співробітництва правоохоронних органів. Завдяки впровадженню цієї системи всі підрозділи Національної поліції матимуть доступ до баз даних Інтерполу, зазначає департамент комунікації МВС.

Арсен АваковМіністр внутрішніх справ України
Аваков заявив, що до кінця 2017 року буде відкрито 50 сервісних центрів МВССказано 3 жовтня 2017 р.Статус обіцянки: Виконано

Аваков поінформував Штока, що для забезпечення ефективної роботи підрозділів кримінального аналізу необхідно створити єдиний інформаційний простір, який надасть можливість доступу до баз даних Національної поліції, МВС, державних інформаційних реєстрів, даних Інтерполу та Європолу, GIS-систем, забезпечить можливість збору даних із відкритих джерел інформації.

«Також планується створення регіональних відділів при Головних управліннях Нацполіції України в областях, а саме в чотирьох прикордонних областях України в рамках пілотного проекту», – додав голова МВС.

Раніше прикордонники затримали двох іноземців, яких розшукував Інтерпол.

Нагадаємо також, що працівник Укрбюро Інтерполу створив банду викрадачів людей.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал