Теракти в Україні: у Порошенка пояснили, чому задоволені роботою спецслужб

Говорячи про незадовільну роботу спецслужб, ми забуваємо про випадки успішного виконання ними завдань, які не на слуху, каже Олександр Бригинець.
Олександр Бригинець

У Порошенка вважають, що на сьогоднішній день українські спецслужби дуже професійно борються з тероризмом.

Про це «Слову і Ділу» повідомив народний депутат, член комітету з питань національної безпеки і оборони Олександр Бригинець (фракція БПП), коментуючи останні теракти і резонансні злочини.

«Ми в Україні дуже багато говоримо про невдачі. Але одразу забуваємо про успіхи. Нагадаю тільки два останніх випадки: в Харкові розкрите велике терористичне угрупування, а на західній Україні – група, яка атакувала польське посольство. Тобто, якби ми не забували про ті теракти, які розкриваються або попереджаються, то враження про роботу правоохоронних органів було б трохи іншим», – зауважив народний депутат.

У той же час, за словами Бригинця, в Україні почалася спланована дискредитація правоохоронної системи. «У нас сьогодні всі кому не лінь звинувачують правоохоронні органи в непрофесіоналізмі. При цьому забуваючи, що головна причина тероризму – війна. Сьогодні така ж гібридна війна розв'язана проти Європи ІДІЛ. Європу перманентно стрясають теракти. І ми бачимо, що досвідчені й добре оснащені, спецслужби європейських держав не завжди можуть впоратися з цими загрозами», – зазначив Бригинець.

Статистика найгучніших замахів і вбивств в Україні за 2016-2017 рокиСлово і Діло згадало гучні вбивства і замаху не життя відомих чиновників, політиків і громадських діячів України, які відбулися за останні два роки.

За його словами, також неправильно пов'язувати зростання кількості терактів з люстрацією, проведеною в правоохоронних органах. «Сьогодні дехто говорить, що через люстрацію ми розігнали професіоналів і тепер нікому запобігати й розслідувати злочини і теракти... Але у нас немає доказів того, що всі ці звільнені люди робили якісь успіхи в боротьбі з тероризмом», – сказав депутат.

Нагадаємо, в понеділок, 30 жовтня, під Києвом був розстріляний автомобіль, у якому перебували Адам Осмаєв і його дружина Аміна Окуева. Осмаєв отримав поранення, а його дружина загинула. Злочинці поки не знайдені.

Крім того, 25 жовтня в результаті спрацьовування вибухового пристрою біля входу до редакції телеканалу «Еспресо» на вулиці Міцкевича в Солом'янському районі Києва постраждали народний депутат Ігор Мосійчук, політолог, директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала, а також мешканка Києва Надія Тарасенко. Крім того, загинули дві людини: охоронець Ігоря Мосійчука Руслан Кушнір і випадковий перехожий, колишній співробітник правоохоронних органів, який жив поруч із місцем вибуху, підполковник Михайло Мормель.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...