100 мільярдів ПриватБанку: НАБУ отримало доступ до номерів засновників компаній-пустушок

Співробітники Антикорупційного бюро продовжують розслідувати справу про розтрату понад 115 мільярдів гривень ПриватБанку.

Детективи Національного антикорупційного бюро отримали доступ до чотирьох мобільних номерів, які належать засновникам компаній-пустушок і головному бухгалтеру однієї з цих компаній.

Таке рішення від 12 вересня ухвалияв Солом'янський районний суд міста Києва, повідомляє «Слово і Діло».

Згідно з клопотанням детектива, засновники ТОВ «Імперія Холдинг», ТОВ «Інновейшн Мультимедіа» та ТОВ «Сантех Мастер», а також головний бухгалтер «Інновейшн Мультимедіа» користувалися мобільними номерами компанії «Київстар Україна». Ці підприємства належать до переліку компаній-пустушок, на які перевели заборгованості з кредитів з інших компаній.

Крім того, НАБУ подавало ще одне клопотання, в якому просило надати доступ до інформації щодо IP-адреси компанії «Водафон». Як вважають у Бюро, з цієї адреси здійснювалося управління рахунками низки компаній-пустушок, що фігурують у розслідуванні.

Нагадаємо, НАБУ почало перевірку компаній-пустушок у справі ПриватБанку.   Раніше детективи НАБУ розповіли, куди поділися мільярди гривень Привату.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...