Договір про ліквідацію ракет: Пентагон звинуватив Росію в порушенні

Читать на русском
Порушення ДРСМД сприяє тому, що Росія нарощує свої ядерні та звичайні озброєння, що створює загрозу США та їхнім союзникам в Європейському та Тихоокеанському регіонах.

Пентагон слідом за Держдепом США звинуватив Росію в порушенні Договору про ліквідацію ракет середньої й меншої дальності (ДРСМД).

Відповідну заяву голова комітету начальників штабів армії США генерал Джозеф Данфорд зробив під час слухань у Конгресі, передає «Слово і Діло».

Запуск ракет над Чорним морем: навіщо РФ затіяла навчання в КримуРФ проводить мілітаризацію Криму, а півострів уже заповнений такою кількістю зброї, що є не в кожній європейській державі. Наразі на окупованій території стартували чергові військові навчання. Для чого – розповіли експерти.

Згідно із заявою, США докладуть усіх зусиль – як оборонних, так і наступальних, – щоб Росія не отримала військової переваги.

Данфорд заявив, що США та їхні союзники зобов'язані змусити Росію дотримуватися договору про ліквідацію ракет і не допустити військової переваги РФ.

«Ми маємо продовжувати переконувати Росію як безпосередньо, так і разом зі своїми союзниками повернутися до повного й контрольованого виконання положень ДРСМД», – зазначив Данфорд, додавши, що стан речей, за якого США дотримуються договору, а РФ – ні, є неприйнятним.

За словами Данфорда, порушення ДРСМД сприяє тому, що Росія нарощує свої ядерні та звичайні озброєння, що створює загрозу США та їхнім союзникам в Європейському та Тихоокеанському регіонах.

Нагадаємо, раніше держсекретар США Рекс Тіллерсон відреагував на новий запуск ракети КНДР.

Як відомо, РФ випробувала міжконтинентальну балістичну ракету.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: