Гриневич повідомила, коли відбудуться переговори між Україною та Угорщиною

Гриневич анонсувала дату переговорів між Україною та Угорщиною щодо закону про освіту, зустріч запланована на 19 жовтня.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич анонсувала дату переговорів між Україною та Угорщиною щодо закону про освіту. Зустріч запланована на 19 жовтня.

Тривала гра: реформи Гриневич живуть своїм життям, а школа – своїмМама учня четвертого класу розповідає, як насправді йдуть справи з реалізацією реформи освіти на прикладі столичної школи.

Про це вона заявила в ефірі телеканалу «112 Україна», повідомляє «Слово і Діло».

Лілія ГриневичМіністр освіти і науки України
Гриневич пообіцяла, що всі школи до 1 вересня будуть забезпечені підручникамиСказано 22 серпня 2017 р.Статус обіцянки: Не виконано

«Ми зустрічаємося в середу (27 вересня – ред.) з міністром освіти Румунії, в мене запланована на 19 жовтня зустріч із міністром, який відповідає за освіту в Угорщині. Я сподіваюся, що під час цих зустрічей у нас буде не лише політична розмова, а професійна розмова, педагогічна, освітня розмова», – сказала вона.

Нагадаємо, 25 вересня президент України Петро Порошенко підписав закон про освіту, який був розкритикований міжнародними партнерами.

Як повідомлялося раніше, Угорщина збирається блокувати будь-яке зближення України з ЄС.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...