Кабмін схвалив концепцію розвитку e-управління

20 вересня на засіданні Кабінет Міністрів України схвалив концепцію розвитку електронного управління.

На засіданні 20 вересня 2017 року Кабмін схвалив концепцію розвитку електронного урядування.

Про це йдеться у повідомленні на сайті українського уряду, передає «Слово і Діло».

Володимир ГройсманПрем'єр-міністр України
Гройсман заявив, що до кінця 2017 року в Україні запрацює сервіс Mobile IDСказано 8 серпня 2017 р.Статус обіцянки: Виконано

«Думаю, що досить серйозна робота проведена. До кінця року буде 100 електронних послуг, буде мобільна ідентифікація - так відкриємо доступ до ще більшого спектру послуг. Процес рухається, будемо його прискорювати», - заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Відзначимо, концепція визначає головні цілі, пріоритетні напрями та заходи цифрової трансформації в електронному управлінні до 2020 року.

Прем'єр також уточнив, що за останні кілька років Україна піднялася у світовому рейтингу е-урядування та рейтингах відкритих даних.

«Вже до кінця року громадяни і бізнес зможуть отримувати такі важливі електронні послуги, як реєстрація дитини при народженні і реєстрація шлюбу, дозвіл і ліцензію на перевезення, ліцензія на тютюн і алкоголь, первинна реєстрація авто тощо. Запрацює електронна мобільна ідентифікація MobileID і автоматичний обмін даними між реєстрами згідно найкращих практик ЄС», - додав Гройсман.

Нагадаємо, раніше Кабмін схвалив проект держбюджету-2018.

Як відомо уряд також хоче підняти мінімальну зарплат.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...