Стало відомо, який предмет виключили зі списку ЗНО

Читать на русском
У затвердженому списку іноземних мов – англійська, німецька, французька та іспанська мови.

У затвердженому списку іноземних мов на ЗНО – англійська, німецька, французька та іспанська.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу Міністерства освіти і науки.

У 2018 році в Україні з переліку предметів, за якими на основі загального повної середньої освіти складають зовнішнє незалежне оцінювання, буде виключена російська мова. Новий перелік предметів затверджений наказом Міністерства освіти і науки, який набув чинності 8 вересня.

Учні яких шкіл Києва показали кращі результати на ЗНО у 2017 році?Напередодні нового навчального року аналітики «Слова і Діла» відстежили, учні яких шкіл Києва показали кращі результати на тестах ЗНО в цьому році.

«Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання має право скласти тести не більше ніж із чотирьох навчальних предметів із переліку», – йдеться в документі.

Загалом у переліку затверджені 11 предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Для випускників шкіл результати ЗНО з трьох навчальних предметів – української мови та літератури, математики або історії України, та одного з предметів, зазначених у переліку, будуть зараховуватися як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Також наступного року для проведення ЗНО з іноземних мов будуть використані тести двох рівнів складності – В1 та В2. Новацією цих тестів буде частина «Розуміння мови на слух», яка передбачає прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

У 2018 році ЗНО пройде з 22 травня до 14 липня.

Нагадаємо, міністр освіти Лілія Гриневич анонсувала експеримент із ЗНО з іноземних мов.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал