В Україні скасують прохідний бал ЗНО для абітурієнтів медвузів – Богомолець

Читать на русском
Наказ Міністерства освіти і науки України про мінімальний прохідний бар'єр в 150 балів з кожного предмета зовнішнього незалежного оцінювання для вступників на медичні спеціальності скасують.
Ольга Богомолець

Наказ Міністерства освіти і науки України про мінімальний прохідний бар'єр в 150 балів з кожного предмета зовнішнього незалежного оцінювання для вступників на медичні спеціальності скасують.

Про це в своєму Facebook написала народний депутат від Блоку Петра Порошенка, голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець.

Як політики домагаються ухвалення медреформи: огляд обіцянокВерховна Рада підтримала в першому читанні законопроект №6327 в частині державних фінансових гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів. «Слово і Діло» нагадує політикам про їхні обіцянки щодо медичної реформи.

«Наказ МОН за поданням Міністерства охорони здоров'я щодо встановлення мінімального прохідного бар'єру в 150 балів по кожному конкурсному предмету ЗНО на медичні спеціальності на цей рік буде скасовано! Випускники, які набрали менше 150 балів по кожному сертифікату ЗНО, отримають шанс на вступ до медичних вузів і демонстрацію своїх здібностей у навчанні, щоб стати хорошими лікарями!»- написала вона.

Богомолець подякувала прем'єр-міністру України Володимиру Гройсману і голові Міносвіти Лілії Гриневич, які підтримали цю ініціативу депутатів.

«МОЗ в той час, коли йде війна в нашій країни, коли є тисячі дітей-сиріт і сотні тисяч внутрішньо переміщених осіб, потрібно не обмежувати права абітурієнтів на вступ до ВНЗ, а просто затвердити стандарти підготовки студентів та посилити контроль за навчанням», - вважає депутат.

Раніше Богомолець розкритикувала медичну реформу.

Нагадаємо, 15 липня 2016 року Богомолець заявила, що буде робити все можливе, щоб в Україні було медичне страхування. Подивимося, чи зможе вона виконати свою обіцянку.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: