Україна збільшила виробництво «зеленої» електроенергії

Читать на русском
Цього року одна сонячна електростанція і дві мікроГЕС отримали надбавку до зеленого тарифу за використання обладнання українського виробництва.

За 6 місяців 2017 року введено 126,5 МВт потужностей об’єктів відновлюваної електроенергетики, що працюють за «зеленим» тарифом.

Про це повідомляє прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, передає «Слово і Діло».

«Для порівняння: за весь 2016 рік встановлено 121 МВт таких потужностей. Фактично, за півроку запущено «зелених» проектів більше, ніж за весь 2016 рік», - наголошується у повідомленні.

Більшу частину введених у І півріччі 2017 року потужностей, а саме - 118,1 МВт, складають об’єкти сонячної енергетики. Ще 5,5 МВт - це електростанції на біогазі, а 2,9 МВт – об’єкти малої гідроенергетики.

При цьому цьогоріч одна сонячна електростанція та дві мікроГЕС отримали надбавку до «зеленого» тарифу за використання обладнання українського виробництва.

Відповідно до чинного законодавства, «зелений» тариф прив’язано до курсу євро до 2030 року.Ця обставина, як стверджують в уряді, дозволяє нівелювати ризики інфляції.

У червні Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, збільшила «зелені» тарифи для приватних домогосподарств на 1,5%.

Раніше Петро Порошенко підписав закон про Фонд енергоефективності.

Нагадаємо, у листопаді минулого року в НКРЕКП заявляли про збільшення надбавки до «зелених тарифів» українським вітростанціям.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал