Мінфін терміново збирає нараду, на якій може легалізувати гральні автомати в Україні – ЗМІ

Читать на русском
У Міністерстві фінансів на 17 серпня призначено термінову нараду з приводу обговорення зауважень до проекту постанови Кабміну про ліцензування лотерейного бізнесу.

Сьогодні, 17 серпня, Міністерство фінансів терміново збирає нараду, щоб спробувати погодити проект ліцензування лотерейного бізнесу, який легалізує заборонені гральні автомати.

Про це йдеться в документі за підписом заступника міністра фінансів України Сергія Марченка. Документ виявився в розпорядженні сайту «Апостроф», передає «Слово і Діло».

Карти, гроші, гральні кості: умови легалізації грального бізнесу в УкраїніПолітолог розповів, чи доцільна легалізація грального бізнесу в Україні та на яких умовах вона можлива.

«Міністерство фінансів уважно розглянуло всі зауваження, які надійшли від зацікавлених органів і має намір максимально їх врахувати в проекті постанови Кабміну «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей і встановлення розміру плати за видачу ліцензії на провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей», - йдеться в документі.

Нарада з цього приводу відбудеться о 15:00 за участю міністра фінансів.

У той же час, джерело, добре знайомий з ситуацією, стверджує, що нарада з приводу обговорення зауважень до проекту про ліцензування лотерейного бізнесу, в терміновому порядку організована не випадково, так як багато експертів і учасники ринку у відпустках, що виключає можливість проведення широкої дискусії з даного питання.

Зазначимо, Міністерство фінансів України розробило умови отримання ліцензій для лотерейного бізнесу.

У проекті ліцензійних умов немає чіткого розмежування між лотереєю Тото і букмекерством. А останнє віднесено до азартних ігор і заборонено в Україні.

Крім цього проекту постанови створює монополії на лотерейному ринку. В свою чергу, Антимонопольний комітет України визнав, що нові ліцензійні умови Мінфіну для лотерей негативно вплинуть на конкуренцію на ринку.

Раніше в АМКУ не підтримали проект Мінфіну про лотереї.

Раніше політолог розповів «Слову і Ділу» про нововведення для лотерейного бізнесу і можливості легалізації гральної індустрії.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: