АМКУ не підтримав проект Мінфіна про лотереї

Читать на русском
За результатами аналізу проекту постанови комітет встановив, що критерії для одержувачів ліцензій не можуть бути визнані об'єктивними.

Проект постанови уряду про затвердження ліцензійних умов випуску та проведення лотерей, розроблений Міністерством фінансів, не було узгоджено Антимонопольним комітетом.

Про це повідомляє Realist, передає «Слово і Діло».

За результатами аналізу проекту постанови комітет встановив, що критерії для одержувачів ліцензій не можуть бути визнані об'єктивними.

Павло ДзюбликНародний депутат України
Дзюблик обіцяє боротися з незаконним гральним бізнесом на ЖитомирщиніСказано 11 березня 2016 р.Статус обіцянки: У процесі

АМКУ підкреслює, що проект надає держбанкам переваги в отриманні ліцензій на випуск лотерей, що може мати негативний вплив на конкуренцію в цій сфері.

«До комітету надходять численні звернення щодо можливої ​​монополізації лотерейного ринку», - наголошується в повідомленні.

АМКУ почав дослідження стану конкуренції на ринку випуску та проведення лотерей.

Комітет закликає суб'єктів господарювання до 17 липня направляти в АМКУ інформацію, яка може бути використана в ході такого дослідження. Отримана інформація буде використана для ухвалення комітетом рішення щодо можливих заходів за результатами дослідження.

Нагадаємо, поліція звинувачує оператора державних лотерей в несплаті податків в особливо значних розмірах.

Раніше глава МВС Арсен Аваков закликав низку операторів лотерей закритися «по-хорошому».


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...