В уряді розповіли про нарахування субсидій безробітним

Читать на русском
Безробітні громадяни працездатного віку матимуть субсидію не більше двох прожиткових мінімумів.

Безробітні громадяни працездатного віку зможуть отримати субсидію розміром не більше двох прожиткових мінімумів.

Про це йдеться на Facebook-сторінці Урядового порталу, передає «Слово і Діло».

«Неофіційні доходи отримує величезна кількість українських домогосподарств. Не сплачуючи нічого в Державний бюджет країни, недоброчесні громадяни хочуть отримати допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг – субсидію – у максимальному розмірі», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, така допомога донедавна їм справді надавалася.

«Це не справедливо щодо тих людей, які працюють офіційно, чесно сплачуючи державі податки. За обсягом субсидія, скажімо, у скромної вчительки, яка тяжкою, напруженою працею заробляє гроші і чесно сплачує податки, може бути меншою, ніж у тих, хто не декларує жодної копійки, але при цьому споживає газ, світло і т.д», - повідомляють у КМУ.

Розенко нарахував в Україні майже два мільйони безробітнихВіце-прем'єр-міністр Павло Розенко озвучив кількість безробітних в Україні, яка згідно з останніми даними становить 1,9 млн осіб.

Повідомляється, що тепер, зарахуванням двох прожиткових мінімумів – з 1 травня 2017р. – 3248 грн. - держава вирівнює соціальну справедливість між тими, хто справді потребує підтримки у сплаті житлово-комунальних послуг, і тими, хто нібито не працює, але живе на певні доходи.

«Тому якщо людина працездатного віку не працює, не служить в армії, не вчиться, їй під час оформлення субсидії з 1 травня 2017 року зараховується не більше двох прожиткових мінімумів - 3248 грн», - зазначається в повідомленні.

В Кабміні додають, що це стосується лише працездатних осіб. Водночас, є ті, хто насправді перебуває у складних життєвих обставинах. І тоді комісія буде розглядати заяви від таких претендентів на субсидію.

«Рішення про зарахування 2-х прожиткових мінімумів людям працездатного віку при оформленні субсидії покликане стимулювати населення до праці та офіційного працевлаштування. В такий спосіб держава бореться з тіньовою економікою та прихованою зайнятістю», - йдеться у повідомленні.

Раніше в уряді розповіли, чи відмовлятимуть у субсидіях тим, хто має депозити.

Також повідомлялося, що два мільйони родин, які накопичили певний ресурс субсидій, отримають грошову компенсацію до 1 вересня.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал