Як працюють міністри Гройсмана? Дайджест обіцянок з 19 липня до 8 серпня

Читать на русском

За останні 20 днів в Кабінеті міністрів впоралися лише з однією обіцянкою й провалили вдвічі більше. Зате бурхливу діяльність міністри розгорнули на ниві нових обіцянок – із 19 липня до 8 серпня аналітики «Слова і Діла» зафіксували їх 11.

Провалив за термінами свою обіцянку завершити будівництво і повністю укомплектувати новий корпус «Охматдиту» до середини липня прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Зараз роботи вже завершені й тепер у діагностичному корпусі лікарні закуповують обладнання та меблі.

Раніше прем'єр прокоментував затримку зі здачею об'єкта й заявив, що «краще на два місяці пізніше, ніж гнати до липня й отримати брак».

Друга провалена обіцянка Кабміну на рахунку голови Мінекології Остапа Семерака. Він не зміг вчасно завершити перевірку підприємств, які працюють із небезпечними відходами на предмет дотримання ними умов ліцензій: до кінця липня перевірки відбулися лише на 102 підприємствах із майже трьох сотень.

Остап СемеракМіністр екології та природних ресурсів України
Семерак заявив, що до серпня 2017 року будуть перевірені всі суб’єкти господарювання у сфері поводження з небезпечними відходамиСказано 14 грудня 2016 р.Статус обіцянки: Не виконано

У міністерстві пояснюють такий результат дією мораторію на державний нагляд у господарській діяльності та обіцяють завершити перевірку, однак конкретних термінів уже не називають.

Єдина виконана обіцянка за цей термін також за Семераком, хоч і не вимагала від міністра великих зусиль. Глава Мінекології як і обіцяв, звозив журналістів у кілька прес-турів зоною відчуження Чорнобильської АЕС.

Остап СемеракМіністр екології та природних ресурсів України
Семерак пообіцяв організувати для журналістів поїздку до зони відчуження ЧАЕССказано 7 жовтня 2016 р.Статус обіцянки: Виконано

Свіжа обіцянка міністра інфраструктури Володимира Омеляна виділити частину конфіскованих у Януковича коштів на закупівлі нових вагонів для «Укрзалізниці» стає особливо актуальною в світлі відставки Войцеха Бальчуна з посади директора «Укрзалізниці» та призначення виконувачем обов'язків директора УЗ Євгена Кравцова, який встиг попрацювати на цій посаді два місяці в 2016 році, перед тим як стати заступником голови Мінінфраструктури.

Також варто звернути увагу обіцянку прем'єра запустити до кінця 2017 сервіс Mobile ID, який дозволить зберігати всі дані про громадян України в електронному вигляді й зменшить кількість біганини інстанціями.

Важливою обіцянкою за цей час відзначилася в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, яка заявила, що в 2018 році на програму «Доступні ліки» виділять 1 мільярд гривень.

Крім того, голова Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко запевнив, що фонд енергоефективності почне свою роботу на початку осені.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...