Обіцянка політика

Гройсман обіцяє до середини літа завершити будівництво та укомплектувати першу чергу діагностичного корпусу лікарні «Охматдит»

16 листопада 2016 року прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв до середини літа завершити будівництво та укомплектувати першу чергу діагностичного корпусу лікарні «Охматдит».
Не виконано
Сказано 16 листопада 2016 р.

Джерело

  • http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249493562&cat_id=244276429
  • http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=250041395&cat_id=244276429
  • http://ua.interfax.com.ua/news/general/426599.html
  • https://www.5.ua/kyiv/hroisman-povidomyv-koly-vidkryiut-novyi-korpus-okhmatdytu-151068.html

Результат

6 червня 2017 року Володимир Гройсман заявив, що перша черга дитячої лікарні «Охматдит», де завершуються будівельні роботи й ведеться монтаж обладнання, буде здана в експлуатацію в листопаді-грудні поточного року. Коментуючи таку відстрочку, прем’єр-міністр зазначив, що «краще на два місяці пізніше, але чесно, ефективно і максимально якісно, ніж гнати до 1 липня і потім отримати брак».

24 липня Гройсман повідомив, що будівельні роботи діагностичного корпусу вже завершені, наразі Міністерство охорони здоров'я здійснює закупівлю обладнання і меблів.

ВИСНОВОК: у липні перша черга діагностичного корпусу лікарні «Охматдит» не була введена у експлуатацію. Відкриття корпусу перенесено на листопад-грудень 2017 року.

13 грудня 2017 року Кабмін схвалив рішення про введення в експлуатацію першої черги оновленого комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» і повноцінний запуск лікарні. Глава уряду подякував всім, хто долучився до виконання всіх робіт і дав доручення МОЗ забезпечити все, аби за «два-три місяці» лікарня приймала перших пацієнтів.

В січні – квітні 2018 року було встановлено обладнання, змонтовано лінійний прискорювач та комп’ютерний томограф.

Станом на початок травня 2018 року перший пусковий комплекс Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» повністю оснащений і приймає пацієнтів з надскладними діагнозами. Приймати пацієнтів готові відділення променевої терапії, відділення магніто-резонансної діагностики, відділення ультразвукової діагностики, центр служби крові, референс-центр з клінічної лабораторної діагностики та метрології.