НБУ продає прострочені кредити через майданчики США

Читать на русском
Американські майданчики FFN і DebtX оголосили перші торги на 410 мільйонів доларів поганих кредитів, які перебувають у заставі НБУ.

Американські майданчики FFN і DebtX оголосили перші торги на $410 млн «поганих» кредитів у заставі НБУ.

Про це повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна», передає «Слово і Дело».

НБУ: загальна інфляція в червні зросла до 15%Загальна інфляція в Україні в червні зросла до 15%, при цьому показники базової інфляції уповільнилися до 6,5%.

Так, американські спеціалізовані майданчики First Financial Network (FFN, Оклахома-Сіті) та The Debt Exchange, Inc. (DebtX, Делавер) оголосили про дебютні для них первинні продажі прострочених кредитів від імені Національного банку та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) України.

«На початковому етапі відбудеться продаж пакета з 52 кредитів на загальну суму $170 мільйонів (4,6 мільярда гривень)», – повідомили в FFN, відзначаючи, що діють також від імені Нацбанку України.

Згідно з повідомленням, пропонований через цю площадку пакет складається з комерційних кредитів, за якими не виконуються кредитні зобов'язання. Різні кредити з цього пакета забезпечені різними видами застави, включаючи чинний роздрібний продуктовий бізнес, завод із виробництва устаткування, компанії з переробки сільськогосподарської продукції, комерційні об'єкти нерухомості, землю та інші активи.

У FFN уточнює, що йдеться про продаж цього портфеля одним лотом, і додають, що згодом очікуються більші продажі.

НБУ ініціює скасування податку на депозитиНа думку ради НБУ, скасування податку на депозити створить умови для зниження відсоткових ставок і повернення грошей до банківського сектора.

DebtX вказує, що матеріали для due diligence будуть доступні найближчим часом, а пропозиції почнуть приймати у вересні.

Раніше повідомлялося, що НБУ залишив прогноз щодо інфляції без змін.

Нагадаємо, що Нацбанк поповнив бюджет на 5 мільярдів.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...