МінТОТ запустив портал для моніторингу потреб територій, які постраждали від бойових дій

Читать на русском
Міністерство з питань тимчасово окупованих територій запустило портал, на якому будуть відстежуватися проекти з відновлення зруйнованих територій, допомоги вимушеним переселенцям та інші гуманітарні проекти.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій запустило портал, на якому будуть відстежуватися проекти з відновлення зруйнованих територій, допомоги вимушеним переселенцям та інші гуманітарні проекти.

Про це заявив міністр з питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш, повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Навіщо цей портал необхідний усім? Для того, щоб скоординувати зусилля допомоги, щоб не дублювати, не здійснювати зайвих витрат, щоб ми могли більш ефективно використовувати фінансові ... людські ресурси, а також інші», – сказав міністр під час презентації порталу.

Вадим ЧернишМіністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України
Черниш обіцяє, що Україна не буде припиняти постачання води в ОРДЛОСказано 27 квітня 2017 р.Статус обіцянки: Виконано

Черниш зазначив, що місцеві органи самоврядування зможуть вносити на ресурс дані про потреби місцевих громад, що дозволить донорам розуміти, куди направляти допомогу, а пізніше мати можливість відзвітувати про використання коштів.

«У цій системі ви можете побачити, хто виділяє кошти, хто їх витрачає, на якій території, в яких сферах і в яких обсягах», – сказав міністр.

При цьому Черниш вважає, що якщо система отримає підтримку, то її можна використовувати не лише для регіонів на сході країни, а й для всієї України.

Портал розроблений МінТОТ разом зі Світовим банком і Стокгольмським інститутом дослідження проблем миру.

Він охоплює інформацію щодо майже двох тисяч гуманітарних проектів, проектів допомоги внутрішньо переміщеним особам і відновлення територій, які постраждали від бойових дій.

Нагадаємо, 19 липня Черниш розповів, що на окупованих територіях Донбасу є небезпечні об'єкти, які можуть стати причиною радіаційного зараження.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...