Суд відмовився слухати свідчення про загрозу життю у справі Януковича

Читать на русском
Суд не знайшов обгрунтованих підстав для задоволення озвученого клопотання і відмовив у його задоволенні.

Оболонський районний суд Києва відмовив стороні захисту екс-президента Віктора Януковича у задоволенні клопотання про допит осіб, які мали свідчити про загрозу життю Януковича.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Укрінформ».

Адвокат Януковича Віталій Сердюк озвучив клопотання, в якому просив суд викликати на допит Сергія Литвиненка, Дмитра Іванцова, Олександра Вінніченка та Сергія Бернадського з управління державної охорони, а також інших, один із яких був охоронцем у Межигір'ї.

«Це люди, які можуть свідчити про реальну загрозу життю Януковичу», - зазначив Сердюк.

За його словами, свідки також «можуть пояснити причину неявки Януковича», для життя якого, як стверджує Сердюк, є загрози в разі перетину державного кордону України. Сердюк також повідомив, що частина свідків перебуває у Москві, а частина - у Києві.

Суд не знайшов обгрунтованих підстав для задоволення озвученого клопотання і відмовив у його задоволенні.

Адвокати Януковича будуть клопотати, щоб йому дозволили допитати перших осіб державиАдвокати Віктора Януковича будуть клопотати про надання йому можливості допитати перших осіб держави щодо подій 2014 року.

Нагадаємо, суд розпочав засідання по суті справи за звинуваченням екс-президента Віктора Януковича у державній зраді. Перед початком засідання адвокат Януковича Сердюк повідомив журналістам, що його підзахисний знову не з'явиться в суді.

«Перш за все неявка викликана відсутністю належного виклику, який мав бути зроблений згідно з Європейською конвенцією. Також причина неявки - це загроза його життю, про що суду буде надано належні документи», - сказав адвокат.

Як відомо, 26 червня засідання було перенесено, оскільки звинувачений не з'явився.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.