Обіцянка політика

  • Генеральний прокурор України
  • Член Ради національної безпеки і оборони України

Луценко пообіцяв, що справу за обвинуваченням у злочинах проти майданівців передадуть до суду на наступний тиждень після вироку про держзраду Януковича

24 травня 2017 року генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що Генеральна прокуратура України передасть до суду справу щодо екс-президента України Віктора Януковича і екс-міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка за обвинуваченням у організації безчинств на Майдані 2014 року на наступний тиждень після винесення судом вироку у справі про держзраду екс-президента (відео 7:53 - 8:09).
У процесі
Сказано 24 травня 2017 р.
Контроль виконання через 11 днiв.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=6x-yMHpgBPs
  • https://youtu.be/KGdjqbXhGCw?t=43m20s

Результат

Відповідно до листа Генпрокуратури від 7 грудня 2017 року, у кримінальних провадженнях щодо подій 2013 — лютого 2014 років проведено понад 3000 судових експертиз. Водночас досудове розслідування у цих кримінальних провадженнях триває, у зв'язку з чим продовжують призначатись численні експертні дослідження, в тому числі щодо подій, пов'язаних з розстрілами учасників акцій протесту у лютому 2014 року у місті Києві.

30 жовтня 2018 року Оболонський районний суд Києва, який слухає справу про держзраду екс-президента Віктора Януковича, оголосив про закінчення стадії виступів сторін у судових дебатах.