Німеччина збільшить кількість своїх поліцейських в ОБСЄ на Донбасі вдесятеро

Читать на русском
Жоден з німецьких поліцейських не братиме участі у рейдах, вони виступатимуть радниками. Наразі до складу місії ОБСЄ входить 28 цивільних спостерігачів із ФРН.

Німеччина прийняла рішення вдесятеро збільшити свій поліцейський персонал у складі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на сході України.

Таке рішення було схвалено німецьким урядом в середу, 21 червня, повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Укрінформ».

«Збільшити кількість поліцейських з 1 до 10 осіб», - йдеться в рішенні кабінету, яке не потребує схвалення депутатами Бундестагу.

ОБСЄ збільшить кількість спостерігачів на Донбасі до тисячіОБСЄ планує збільшити кількість спостерігачів Спеціальної моніторингової місії (СММ) на сході України з 700 до 1 тисячі осіб.

Жоден з німецьких поліцейських не братиме участі у рейдах, вони виступатимуть радниками.

Наразі до складу місії ОБСЄ входить 28 цивільних спостерігачів із ФРН. Один з них дістав поранення у квітні цього року внаслідок розриву фугасу поряд з машиною спостерігачів неподалік Луганська.

Нагадаємо, 20 червня на спостерігачів СММ ОБСЄ в районі залізничної станції Ясинувата було вчинено напад. Згодом в ОБСЄ розповіли, що озброєний чоловік обстріляв та атакував спостерігачів спеціальної моніторингової місії.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: