«Укртранснафта» відкрила офіс в Європі

Читать на русском
Укртранснафта відкрила представництво в Братиславі Словаччина, яке також буде представляти інтереси компанії і в інших країнах центральної Європи - в Чехії, Угорщини та Австрії.

Оператор нафтотранспортної системи України - компанія Укртранснафта відкрила офіс в Братиславі, який буде представляти інтереси компанії на території Словаччини, Чехії, Австрії, Угорщини та, в разі потреби, інших країн Європи.

Про це йдеться в повідомленні компанії в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), передає «Слово і Діло».

Дипломатичний скандал навколо Катару: нафта дешевшає через загрозу зриву виконання угод ОПЕКСвітові ціни на нафту демонструють негативну динаміку на побоюваннях інвесторів про можливе невиконання віденських угод про скорочення видобутку сировини.

«Відкриття представництва в країнах Центральної Європи обумовлено необхідністю істотного прискорення реалізації проектів з диверсифікації джерел і маршрутів поставок різних сортів нафти в Україну і на ринки країн Європи», - прокоментував заступник гендиректора компанії Андрій Пасишник.

Нагадаємо, що транзит нафти по території України трубопровідним транспортом в країни Європи у 2016 році скоротився на 8,8% (на 1 млн 331,3 тис. тонн) у порівнянні із 2015 роком - до 13 млн 822,2 тис. тонн. Обсяг транспортування нафти на НПЗ України склав 1,406 млн тонн, що на 12,5% (на 200,8 тис. тонн) менше, ніж у 2015-му.

Транзит нафти по території України трубопровідним транспортом в Європу у січні-травні 2017 року збільшився на 5,6% (на 296 тис. тонн) у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року - до 5,555 млн т. обсяг транспортування нафти на НПЗ України в січні-травні 2017 року склав 761 тис. тонн, що на 30,6% (на 178,1 тис. тонн) більше, ніж за п'ять місяців минулого року.

Раніше повідомлялося, що «Укртранснафта» хоче самостійно розпоряджатися нафтою.

Нагадаємо, в лютому Білорусь отримала першу нафту з Ірану через термінали Одеси.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...