Україна приступила до вивчення чорноморського шельфу на газ і нафту

Читать на русском
Геологи проведуть комплексні геофізичні та геохімічні дослідження на ділянці площею 6770 кв. км, що прилягає до південної частини Одеської області.

Науково-дослідне судно «Искатель» піде в рейс з Одеси для виконання сейсморозвідувальних і геохімічних робіт на північно-західному шельфі Чорного моря на предмет виявлення нафти та природного газу.

Геологічні роботи будуть проводитися в межах Кілійського-Зміїного виступу та Криловського прогину, повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на інформацію Державної служби геології та надр України.

У планах геологів провести комплексні геофізичні та геохімічні дослідження на ділянці площею 6770 кв. км, що прилягає до південної частини Одеської області, з метою виявлення запасів нафти й газу, а також підготовки до пошуково-розвідувального буріння.

Вадим ЧернишМіністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України
Черниш обіцяє, що видобуток Росією українського газу у Чорному морі буде оскаржуватися в судахСказано 21 липня 2016 р.Статус обіцянки: Виконано

Фахівці відзначили, що південний регіон країни найменш вивчений, хоча і є одним із перспективних. Загалом шельф українського сектора Чорного моря освоєний лише на 4%.

Нагадаємо, що через дефіцит інвестицій в Україні скорочується видобуток нафти. Згідно з прогнозом «Укрнафти», в 2017 році очікується скорочення видобутку нафти на 15%.

У вересні ПАТ «Укргазвидобування» успішно провело перші операції гідророзриву пласта після проведення комплексу заходів із модернізації та реанімації обладнання для стимуляції.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...