Адміністрація Трампа вимагає від Верховного суду відновити дію міграційного указу

Читать на русском
На цей крок Білий дім пішов після того, як наприкінці травня окружний апеляційний суд США відмовився відновити дію указу.

Адміністрація президента США Дональда Трампа звернулася до Верховного суду з вимогою дію тимчасової заборони на в'їзд до країни для громадян шести мусульманських країн.

Про це повідомляє Reuters, передає «Слово і Діло».

Адміністрація подала два термінових клопотання з вимогою скасувати постанови судів нижчої інстанції, які заблокували дію так званого міграційного указу Дональда Трампа.

Мін'юст США оскаржить скасування указу Трампа щодо мігрантівМіністерство юстиції США виступило на підтримку міграційного указу президента Дональда Трампа й закликало апеляційний суд відновити його дію в інтересах національної безпеки.

На цей крок Білий дім пішов після того, як наприкінці травня окружний апеляційний суд США відмовився відновити дію указу.

«Ми попросили Верховний суд заслухати цю важливу справу і впевнені, що виконавчий указ Дональда Трампа повністю відповідає його законним повноваженням щодо збереження нації та захисту наших спільнот від тероризму», - ідеться у заяві прес-секретаря міністерства юстиції.

Нагадаємо, 6 березня Трамп підписав оновлений міграційний указ, яким забороняється в’їзд для громадян Ірану, Лівії, Сомалі, Судану, Сирії та Ємену протягом 90 днів. Указ було заблоковано судами нижчої інстанції як дискримінаційний.

Зазначалося, що нова міграційна політика президента США призвела до різкого зменшення кількості спроб нелегально перетнути кордон між США та Мексикою.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: