Путін готовий відновити військово-технічне співробітництво з Україною

Читать на русском
Президент Росії Володимир Путін заявив, що готовий відновити військово-технічне співробітництво з Україною, але тільки на відповідних умовах.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що готовий відновити військово-технічне співробітництво з Україною, але тільки на відповідних умовах.

Про це пише «Слово і Діло» з посиланням на «Лента.ру».

«Ми готові будемо за можливості, яка від нас не залежить, повернутися до кооперації з нашими партнерами і в цих сферах, важливо тільки, щоб були створені для цього відповідні умови», - сказав він на засіданні Військово-промислової комісії.

Відзначимо, що під час засідання Путін також заявив, що Україна допомогла Росії створити нову галузь виробництва, припинивши військово-технічне співробітництво.

Гройсман пропонує удвічі збільшити витрати України на оборонуПрем'єр-міністр Володимир Гройсман вважає за необхідне збільшити видатки України на оборону з 130 до 260 мільярдів гривень.

Також нагадаємо, що в 2014 році в РФ заявили, що розрив співпраці з оборонкою України коштуватиме Росії 33 мільярди рублів (937 мілн доларів).

Раніше Турчинов заявив, що РФ може розширити військову агресію проти України.

Нагадаємо, Україна створила повний цикл виробництва в військовому ракетобудуванні.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.