Гройсман не вважає мінімалку в 3200 безбідною

Читать на русском
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що підвищення мінімальної заробітної плати до рівня 3 200 не може забезпечити гідне життя для українців.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що підвищення мінімальної заробітної плати до рівня 3 200 не може забезпечити гідне життя для українців.

Про це він сказав у вечірньому ефірі «24 каналу», повідомляє «Слово і Діло».

«Людина, яка працює, повинна отримувати нормальну заробітну плату. Вибачте, але 3 200 грн - це не ті кошти, які можна вважати достатніми», - сказав Гройсман.

Після зростання мінімальної зарплати зростуть пенсії – ПорошенкоПісля зростання мінімальної заробітної плати зростуть надходження до Пенсійного фонду, що створить передумови до зростання пенсій.

Він вважає нормальною ситуацію, коли б приватні підприємці платили гідні зарплати тим працівникам, які заробляють для них гроші.

Глава уряду також розповів про майбутнє підвищення пенсій. «Зараз дефіцит Пенсійного фонду - 140 млрд грн, 85% пенсіонерів перебувають на межі бідності», - сказав він.

Володимир ГройсманПрем'єр-міністр України
Гройсман обіцяє забезпечити двократне збільшення мінімальної заробітної платиСказано 25 жовтня 2016 р.Статус обіцянки: Виконано

«Ми готові запропонувати модель пенсійної реформи - і ми запропонуємо її. Повинні вийти на спільне рішення з МВФ, яке дозволить з 1 жовтня підняти пенсії», - сказав Гройсман.

Раніше Гройсман заявив, що уряд обіцяє збільшити пенсійні виплати. Також віце-прем'єр-міністр Павло Розенко розповів, коли чекати «мінімалку» в 5 тисяч гривень.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...