МОЗ хоче заборонити в Україні продаж 250 російських препаратів

Читать на русском
МОЗ ініціював заборону на продаж в Україні 250 лікарських препаратів російського походження.
Уляна Супрун

МОЗ ініціювало заборону на продаж в Україні 250 лікарських препаратів російського виробництва.

Про це повідомляє «Слово і Діло», посилаючись на «Публічні люди».

В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун повідомила: «У список можуть потрапити 250 препаратів. З них в дійсності тільки 150 мають якийсь фармакологічний ефект. Крім того, у нас є аналоги всіх цих ліків». Однак, в МОЗ не змогли надати список конкретних найменувань російських препаратів, які, можливо, потраплять під заборону.

Уляна СупрунВиконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України
Супрун пообіцяла, що Львівський перинатальний центр буде добудованоСказано 21 листопада 2016 р.Статус обіцянки: У процесі

При цьому голова правління Союзу споживачів медпослуг, лікарських засобів і виробів медпризначення Владислав Онищенко заявив, що в Україні продається багато російських медикаментів, які не мають прописаного в їх інструкціях ефекту, або є препаратами з недоведеною ефективністю та / або безпекою. Такими він вважає «Анаферон», «Лавомакс», «Віферон», «Цілоферон», «Кортексин», «Витапрост».

Нагадаємо, що 9 квітня в Україну доставили першу партію ліків за напрямком дитячої онкології на 60 мільйонів гривень.Про це на власній сторінці в Facebook написала виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Супрун пообіцяла, що у 2019 році третинна ланка медицини буде покрита державним страхуванням.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...