Миколаївські депутати відмовилися визнати Росію агресором

Читать на русском
Присутній на сесії голова облдержадміністрації Олексій Савченко разом з працівниками апарату та керівниками районів в знак протесту покинув зал засідання.
Олексій Савченко

На сьогоднішній сесії Миколаївської обласної ради, депутати відмовилися розглядати питання визнання Російської Федерації країною-агресором.

Про це повідомляє «Слово і Діло», посилаючись на «Укрінформ».

Присутній на сесії голова облдержадміністрації Олексій Савченко разом з працівниками апарату та керівниками районів в знак протесту покинув зал засідання.

«37 депутатів з 56 присутніх підтримали рішення про зняття з порядку денного питання про визнання Російської Федерації країною-агресором і ще ряду інших питань, внесених на сесію головою ОДА. Тому ми не можемо їх розглядати», - сказала голова обласної ради Вікторія Москаленко.

Олексій СавченкоГолова Миколаївської обласної державної адміністрації
Савченко пообіцяв, що питання визнання Росії країною-агресором буде винесене на розгляд наступної сесії Миколаївської облрадиСказано 30 березня 2017 р.Статус обіцянки: Виконано

Раніше в квітні 2015 Миколаївська обласна рада підтримала постанову ВР України від 27 січня 2015 про визнання Російської Федерації державою-агресором.

Тоді в сесії взяли участь 63 депутати, 55 з яких висловилися «за». Проти були тільки комуністи, два депутати утрималися.

Питання про визнання РФ державою-агресором сьогодні внесли до порядку повторно за пропозицією Савченко. Він пояснив, що зараз працює інший склад депутатів і йому важливо знати їх точку зору.

Раніше, миколаївський губернатор пригрозив «замочити в сортирі» Захарченко.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...