Ціни на цукор в Україні зрівнялися з Центральною Європою

Читать на русском
В Україні середня ціна в супермаркетах Києва становить 20,6 грн, що не є найнижчою в країнах Східної Європи.

В Україні середня ціна цукру в супермаркетах Києва становить 20,6 грн за кілограм. Це можна порівняти з цінами в Естонії – 20,9 грн, в Литві – в 19,8 грн і в Польщі – 19,9 грн за кілограм.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава Асоціації постачальників роздрібних мереж Олексій Дорошенко, передає «Слово і Діло».

«Буряковий і тростинний цукор коштують однаково, і який це цукор можна зрозуміти тільки по упаковці. В Естонії кілограм солодкого продукту в супермаркеті обійдеться в 20,9 грн, в Литві – в 19,8 грн. У Румунії доведеться викласти 22,2 грн, В Угорщині – 26,8 грн, а в Польщі – 19,9 грн», – пише він.

В Україні середня ціна в супермаркетах Києва становить 20,6 грн. Тобто українська ціна на цукор не є найнижчою в країнах Східної Європи, але і не сильно вище Польщу або Литву.

Україна домовляється з Китаєм про постачання цукруНаціональна асоціація виробників цукру України має наміри домовитися про постачання цукру на найбільший світовий ринок, яким є Китай.

Ціни в ЄС прийняті в мережах Prismamarket, Еmag, Maxima, Groby і Tesco; в Україні в Ашан, Новус і Fozzy.

Кабінет міністрів України підвищив на 2017/2018 маркетинговий рік (вересень-серпень) мінімальні ціни на буряковий цукор на 1% в порівнянні з 2016 - до 9172,57 грн/т без ПДВ.

Станом на 21 листопада в Україні вироблено 1,48 млн т цукру, що більше, ніж за весь минулий сезон – 1,43 млн т за підсумками 2015/2016 маркетингового року.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал