У Луганській області будують нову телевежу – Тука

Читать на русском
Кількість можливих телеглядачів після встановлення цієї вежі зросте з 15 до 46 тис., радіослухачів – із 42 до 140 тис. осіб.

У селі Бахмутівка Новоайдарського району Луганської області почалося будівництво телерадіокомунікаційної вежі.

Висота телерадіовежі вже досягла 60 метрів, повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, передає «Слово і Діло».

«У селі Бахмутівка вже почалося будівництво 150-метрової вежі», – зазначив він.

Тука додав, що прогнозується збільшення кількості можливих телеглядачів після встановлення такої вежі з 15 тис. до 46 тис., радіослухачів – із 42 тис. до 140 тис. осіб.

Планується також збільшити висоту телевежі в Покровську Донецької області з 69 м до 200 м, що дозволить збільшити кількість можливих телеглядачів з 573 тис. до 852 тис., радіослухачів – зі 198 тис. до 581 тис. осіб.

Також планується збільшити вежу в селищі Чаплинка Херсонської області з 92 м до 110 м, що дозволить збільшити кількість можливих телеглядачів із 35 тис. до 37 тис., радіослухачів – з 22 тис. до 44 тис. осіб.

«Фінансування зведення телерадіовеж здійснюватиметься за рахунок коштів обласних бюджетів», – уточнив Тука.

Як повідомлялося раніше, мовлення українських телеканалів на територію окупованого Криму з Чонгарської телевежі почнеться до кінця зими 2016/2017.

У Слов'янську на горі Карачун запустили зруйновану під час бойових дій телевізійну вежу ще на початку грудня 2016 року.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал