Євросоюз виділить 18 мільйонів євро для допомоги жителям Донбасу

Читать на русском
Європейський Союз виділить додатково 18 мільйонів євро для людей, які постраждали в результаті бойових дій на Донбасі.
Христос Стиліанідіс

Європейський Союз виділить додатково 18 мільйонів євро для людей, які постраждали в результаті бойових дій на Донбасі.

Про це повідомив комісар із питань гуманітарної допомоги та кризового управління Христос Стиліанідіс під час свого візиту в Україну, передає «Слово і Діло» з посиланням на «112 Україна».

«Нещодавня ескалація насильства на сході України та її вплив на цивільне населення викликають серйозну заклопотаність. Усім цивільним має бути надана допомога по обидва боки лінії зіткнення. Наш новий пакет допоможе партнерам у гуманітарній діяльності в східній частині України покрити термінові потреби в житлі, медикаментах і воді», – розповів Стиліанідіс.

ЄС не пускатиме до себе з «паспортами» «Л/ДНР»Указ президента Росії Володимира Путіна про визнання деяких документів, виданих ДНР і ЛНР, суперечить духу Мінських домовленостей. Про це розповіла представниця Єврокомісії Майя Косьянчич.

Він додав, що важливо, щоб допомогу отримали «швидко, безпечно та неупереджено» всі постраждалі в результаті конфлікту люди.

Нагадаємо, депутат Європейського парламенту Реббека Хармс, а також перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко та депутат Марія Іонова відвідали Авдіївку.

Раніше повідомлялося, що Євросоюз виділить Україні 27 мільйонів євро на управління міграційними процесами.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: