НАЗК прогнозує зростання кількості е-декларацій

Читать на русском
У Нацагентстві з запобігання корупції очікують, що в 2017 кількість е-декларацій збільшиться на 700 тисяч.

У Національному агентстві по запобіганню корупції прогнозують, що в 2017 році кількість е-декларацій в Україні збільшиться на 700 тисяч.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу НАЗК.

Повідомляється, що за січень 2017 в системі електронних декларацій зареєструвалися 50782 нових суб'єкти декларування. Разом з тими, хто вже був зареєстрований в 2016 році, - 183 675 суб'єктів декларування.

«За січень 2017 подано: 8021 щорічну декларацію, 2965 виправлених декларацій, 2003 декларації перед звільненням, 937 декларацій після звільнення, 6133 декларації кандидатів на посаду, 610 повідомлень про суттєві зміни в майновому стані», - заявив заступник голови НАЗК Руслан Радецький.

У НАЗК також відзначили, що відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» з 2017 року значно збільшується коло громадян України, які подаватимуть свою електронну декларацію. Прогнозується, що кількість нових декларантів виросте більш ніж на 700 тис. чоловік.

Це відбувається за рахунок нових категорій службових і посадових осіб, які працюють в органах влади та місцевого самоврядування, в державних та комунальних установах, закладах та організаціях.

Нагадаємо, раніше директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що співробітники НАБУ не отримали доступ до Єдиного державного реєстру декларацій.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал