В Одесі закрили Потьомкінські сходи

Читать на русском
В Одесі на три місяці для ремонту повністю закрили для пішоходів знамениті Потьомкінські сходи.

В Одесі на три місяці для ремонту повністю закрили для пішоходів знамениті Потьомкінські сходи.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу Одеської міськради.

З 31 січня 2017 року зв'язку з технологічною необхідністю, а також для безпеки одеситів і гостей міста під час проведення ремонтно-реставраційних робіт рух пішоходів по Потьомкінських сходах буде закрито.

Раніше роботи на сходах велися поетапно з урахуванням можливості безперешкодного пересування пішоходів у виділеній зоні. В огородженій частині сходи роботи по гранітній облицюванні виконані на 70% з заміною підоснови і пристроєм гідроізоляції під граніт.

У зв'язку з сильними морозами з 29 грудня 2016 роки роботи на Потьомкінських сходах були припинені. З 25 січня 2017 роки роботи відновлені з використанням так званих «тепляків» - пересувних наметів, що дозволяють виконувати необхідні роботи в будь-яких погодних і температурних умовах з дотриманням технології консервації безпосередньо самих робіт і матеріалів.   Пересування пішоходів по сходах буде закрито до кінця квітня 2017 року: в цей період планується завершити роботи з облицювання парапетів та сходових майданчиків Потьомкінських сходів новим гранітом і роботи по реставрації ступенів з старого граніту з установкою їх на колишні місця.

Нагадаємо, раніше в Одесі завершилося будівництво нового пасажирського терміналу аеропорту, який навесні почне приймати рейси.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал